لیست محصولات برند کاگو

آغاز کار ما به عنوان، ناشر کتاب های کمک آموزشی در سال ۱۳۷۵ توسط شخص دکتر محمدرضا سالکی رقم خورد. ما به منظور تألیف و چاپ کتاب‌های کمک آموزشی، تولید محصولات و ارائه خدمات فرهنگی- آموزشی در عرصه انتشارات کشور ظاهر شدیم و در طی این سال‌ها با استفاده از اساتید و متخصصان مجرب و هم‌چنین با استفاده از فناوری‌های روز و نیز با کسب تجارب مختلف در جهت اشاعه علم و دانش کشور کوشیده ایم.


ماموریت ما:


به دنیای خواندن و یادگیری خوش آمدید!


ماموریت ما این است که با مشارکت نویسندگان برای کمک به ایجاد داستان، محتوای آموزشی و برقراری ایده هایی که اطلاع رسانی، یادگیری، سرگرمی و الهام بخشی را به خوانندگان در سراسر ایران مرتبط می کند، یک اشتیاق ملی برای خواندن در هر سنی ایجاد کنیم.


تیم اختصاصی ما از متخصصان نشر و چاپ، متعهد به کمک به نویسندگان و مترجمان در انجام بهترین کار خود و پیدا کردن راهکار های جدید نوین برای آوردن داستان ها ، ایده ها و یادگیری به مخاطبان در سراسر منطقه است.


با استفاده از دسترسی های جهانی در آغوش تکنولوژی های جدید و همکاری با نویسندگان در هر مرحله از فرایند انتشار، از ادیتوریال و طراحی تا فروش و بازاریابی تا تولید و توزیع ما هدفمند هستیم که با بزرگترین پلتفرم ممکن از نویسندگان حمایت کنیم.


"ما متعهد به گسترش نقش مان بعنوان یک موسسه فرهنگی فراتر از کتاب هایمان و حمایت کننده ذینفعان مان در رسیدن  به موفقیت در زندگی هستیم"


ما متعهد به گسترش نقش خود به عنوان نهاد فرهنگی هستیم که در خدمت جامعه نه تنها با کتاب هایی که منتشر می کنیم و سرمایه گذاری هایی که در ایده های جدید ،خلاقیت و صداهای متنوع ایجاد کنیم بلکه از طریق کمک هایی خیر خواهانه و رهبری کمپین ها و ابتکارات متعدد در سراسر منطقه که سواد آموزی و فرهنگ خواندن را ارتقا می بخشد و باور ما را به قدرت کتاب ها برای برقراری ارتباط و تغییر زندگی بازتاب می دهد.

نمایش 1 - 24 از 72 کالا
نمایش 1 - 24 از 72 کالا