ضمن تشکر از انتخاب شما، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید.

نحوه ی خرید
1- ایمیل، شماره تلفن، اطلاعات بانکی و سایر اطلاعات ورودی کاربران به صورت کاملاٌ محرمانه در فروشگاه ذخیره می شود و فروشگاه متعهد به رعایت حریم شخصی کاربران می باشد.
2- کاربران باید نام و نام خانوادگی خود را به صورت دقیق و کامل و به زبان فارسی در فروشگاه ثبت کنند تا برای ارسال محصول و دریافت کد رهگیری و پیگیری های آتی با مشکل مواجه نشوند . در صورت رعایت نکردن این موارد، پیامدهای آن بر عهده ی کاربر خواهد بود.
3- خریدار باید نشانی و کد پستی خود را به صورت کامل و دقیق ثبت نماید تا پست بتواند بسته را در زمان تعیین شده به وی تحویل دهد.
4- در صورتی که کاربر به هر دلیلی، فاکتوری را بیش از یک بار ثبت کند، باید با فروشگاه تماس بگیرد و موضوع را اطلاع دهد. در غیر این صورت تمامی فاکتورها برای او ارسال خواهد شد.

نحوه ی پرداخت
1- در صورت ثبت سفارش و پرداخت نکردن وجه آن، فروشگاه هیچ تعهدی در قبال آن سفارش ندارد.
2- در صورتی که کاربر (خریدار) سفارشی را ثبت کند و پس از مدتی (حداکثر 24 ساعت) اقدام به پرداخت مبلغ سفارش نماید، باید پرداخت وجه را از طریق تلفن یا ایمیل به فروشگاه اطلاع دهد.

نحوه ی ارسال سفارشات
1- سفارشاتی که ثبت شده و پرداخت وجه آنها نیز تایید شده است، ساعت 14 هر روز (غیر تعطیل) بسته بندی شده و صبح روز بعد (غیرتعطیل) به پست تحویل داده می شوند.
2- ارسال سفارش با پست 5 تا 7 روز کاری زمان می برد و پست موظف است طبق قرارداد خود عمل نماید.
3- زمان ثبت سفارش به معنای زمان تحویل آن به پست نیست

نحوه ی بازپرداخت وجه به مشتری از طریق فروشگاه
1- در صورتی که به دلیل اشکال در اینترنت یا درگاه بانک در هنگام خرید آنلاین، وجه از حساب مشتری کسر شود و سفارش وی ثبت نگردد، مشتری باید 72 ساعت صبر کند. اگر پس از این مدت وجه به حساب مشتری برنگشت، باید با فروشگاه تماس بگیرد تا فروشگاه این موضوع را از طریق بانک مربوطه تا زمان بازگشت وجه به حساب مشتری پیگیری نماید.

2- در صورتی که فروشگاه به هر دلیلی ناچار به استرداد وجه به مشتری شود، این عمل به علت طی شدن مراحل اداری و حسابداری چند روز به طول خواهد انجامید.